×
TUR ENG
KAYÜ Anasayfa
18 TEMMUZ 2023 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK I. ÖNCELİKLİ VE YENİLİKÇİ ARAŞTIRMALAR ÇALIŞTAYI DUYURUSU

Genç Araştırmacılar, Alanında Saygın Genç Bilim İnsanları ile Buluşuyor


Kayseri Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi Koordinatörlüğü’ nde 18 Temmuz, 2023 tarihinde düzenlenecek olan “I. ÖNCELİKLİ VE YENİLİKÇİ ARAŞTIRMALAR ÇALIŞTAYI” yüksek lisans-doktora öğrencilerini öncelikli araştırma konularında çalışan genç bilim insanlarıyla bir araya getiriyor.

Birbirinden seçkin genç bilim insanları, bilim yolculuğunda yaşadıkları tecrübe ve deneyimleri lisansüstü öğrenciler ile paylaşacaklar. Bu sıra dışı çalıştay da siz değerli gençleri aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

“Bilime ve modern teknolojilere dayalı olarak; toplumun sağlıklı beslenmesini, gereksinimlerini yeterli nicelik ve nitelikte karşılayabilen, biyolojik çeşitliliği koruyan ve toplumsal yarara dönüştürebilen, ekonomik, ekolojik ve sosyal açıdan sürdürülebilir, verimliliği arttırılmış tarım ve sanayinin de katkısıyla, uluslararası alanda rekabet edebilen gelişmiş bir Türkiye vizyonu için genç araştırmacılara gereken önem ve değer verilmelidir”. (TÜBİTAK VİZYON 2023 BİLİM VE TEKNOLOJİ ÖNGÖRÜSÜ PROJESİ ’den alıntılanmıştır).


DÜZENLEME KURULU BAŞKANLIĞI

Doç.Dr. Uğur AZİZOĞLU-Doç.Dr. Fatma KILIÇ DOKAN


ÇALIŞTAY DUYURU VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN ....KATILIMCI TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN ...


16 Haziran 2023 Cuma